Open Hours
Mon - Fri:
8.00 am - 8.00 pm
Saturday:
9.00am - 6.00 pm
Sunday:
9.00am - 6.00 pm
Diagnostyka komputerowa
Diagnostyka komputerowa

Diagnostyka komputerowa we Wrocławiu

Diagnostyka komputerowa samochodu polega na podłączeniu specjalnego komputera diagnostycznego (nazywanego również testerem diagnostycznym) do komputera sterującego wszystkimi układami samochodu. Czynność ta pozwala sprawdzić, w jakiej kondycji aktualnie znajduje się auto, czy jego parametry odbiegają od normy. Pozwala ustalić z dużą precyzją gdzie dokładnie występują usterki (o ile się pojawiają) oraz co je powoduje, by móc usunąć je szybko i sprawnie. Taką usługę można zlecić niskim kosztem w serwisie samochodowym ELCAR mieszczącym się we Wrocławiu. Pracujemy na testerach diagnostycznych renomowanej marki Bosch, a nasi wykwalifikowani mechanicy potrafią zinterpretować wyniki diagnostyki z ogromną precyzją i dokładnością.

Diagnostyka komputerowa przed zakupem samochodu używanego

Diagnostyka komputerowa samochodu przydaje się nie tylko w momencie gdy w posiadanym samochodzie zaczynają występować usterki. Jest ona niesamowicie pomocna przed zakupem samochodu używanego. W momencie gdy upatrzymy sobie konkretne auto i myślimy nad jego zakupem, dobrym pomysłem jest zabrać samochód do serwisu samochodowego ELCAR na diagnostykę komputerową. Dzięki temu poznamy dokładnie jego stan techniczny oraz prawdziwy przebieg samochodu. Unikniemy wtedy przykrych niespodzianek związanych z odkrywaniem po zakupie wad zatajonych przez sprzedającego.

Warto wiedzieć o diagnostyce komputerowej:

!

Zapobieganie

Jeśli wykryjesz usterkę dzięki diagnostyce komputerowej na wczesnym etapie jej występowania, naprawa może być zdecydowanie tańsza.

!

Check engine

W momencie gdy na desce rozdzielczej pojawi się kontrolka CHECK ENGINE należy bezzwłocznie przeprowadzić diagnostykę komputerową.

!

Przegląd

W trakcie okresowego przeglądu samochodu zawsze poproś o użycie testera diagnostycznego. Pomoże ona wychwycić wady niewidoczne gołym okiem.

!

Profesjonalizm

Zlecaj przegląd techniczny wyłącznie profesjonalistom. Poprawny odczyt wskazań komputera diagnostycznego wymaga specjalistycznej wiedzy.    Klikając Wyślij Wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi.

    Call Now Button